В Тернополі вперше відбулися “Ігри Героїв”

“Ігри Героїв” – всеукраїнські змагання із силового багатоборства для воїнів АТО, які отримали поранення, та людей з інвалідністю –  відбулися у Тернополі на вихідних. Захід проходив в Україні вже третє, проте до нашого міста завітав уперше.

Проект «Ігри Героїв» об’єднав навколо себе людей, які не згодні з поняттям «з обмеженими можливостями». 80% учасників змагань – ветерани АТО, які отримали важкі поранення внаслідок участі у бойових діях.

Цьогоріч 15 спортсменів з інвалідністю та ветерани АТО продемонстрували справжній дух воїнів та поборолися за звання найсильнішого.

Відкривав і закривав змагання виконанням державного гімну України військовий оркестр Тернопільських артилеристів, який також у перервах підіймав бійцівський дух, виконавши ряд музичних композицій. Під час змагань хвилиною мовчання згадали тих, хто віддав найцінніше – власне життя заради миру і незалежності України, полеглих воїнів вшанували хвилиною мовчання. На заході були присутні волонтери, військовослужбовці, родини загиблих захисників України, яким подарували квіти і подякували за синів, батьків, дітей яких вони виховали, але нажаль сьогодні їх з нами немає.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *