Громада на Тернопільщині сортуватиме сміття

70 контейнерів для роздільного збирання сміття придбала Вишнівецька ОТГ. Планується, що баки за сприятливої погоди будуть встановлені в усіх селах громади впродовж першого кварталу. Зараз депутати селищної ради і старости визначаються з місцем для майданчиків для них.
Як розповів заступник голови селищної ради з фінансово-економічних питань Віталій Рись, на кожному майданчику встановлять по два контейнери. Над баками буде накриття. Місцеві умільці вже взялися за зварювальні роботи. Подумають у селищній раді і про розміщення у селах менших ємкостей для використаних батарейок.
За словами Віталія Рися, вартість придбаних контейнерів – 415 тисяч гривень. Закуплені вони у київської фірми «AFT Group LLC». На їх придбання використані субвенційні кошти, кошти місцевого комунгоспу і підприємства «Добрий самарянин».
Нагадаємо, з1 січня 2018 року Україна зобов’язалася сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне. Про це йдеться у статті 32 Закону України “Про відходи”, до якої був доданий відповідний пункт ще у 2012 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *