У Надала страйк приватних перевізників назвали “спробою маніпуляції тернополянами”

Як вже повідомляло наше видання, сьогодні зранку більша частина водії приватних маршруток не виїхали на роботу, тож тернополяни змушені простоювати на зупинках, їздити переповненими тролейбусами, або ж викликати таксі, щоб вчасно добратися на роботу.
У міській раді вже встигли назвати цей страйк спробою маніпуляції тернополянами. У відомстві проінформували, що водії страйкують через запровадження у Тернополі європейської моделі функціонування громадського транспорту, а саме безготівкової системи оплати за проїзд.
“Водіїв не влаштовує, що після запровадження електронної системи оплати за проїзд, вони позбавлені можливості «працювати» з готівкою. Адже після повноцінного введення електронної системи оплати за проїзд стане точно відомо, скільки людей з пільгами скористалися громадським транспортом і скільки за це коштів повинна відшкодувати міська рада перевізникам. Тернопільська міська рада категорично виступає проти страйку, який може призвести до накладання на перевізників штрафних санкцій і аж до розірвання з ними угод”, – прокоментували в мерії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *