Тернопільські школярі поспілкувалися з Мариною Порошенко

Представники дитячих телестудій, телепрограм, гуртків дитячої творчості з різних куточків країни зустрілися з дружиною Президента України Мариною Порошенко.
Це стало можливим завдяки Громадському дитячому інтернет-телебаченню і радіо “Веселка ТВ”. Юних журналістів запросили в Київ, у національний музей імені Тараса Шевченка, де відбулися зйомки чат-шоу “Млад & Star”. Приїхали на цей захід і школярі з Тернополя, учасники телепрограми “Телевітамінки” та гуртка дитячої анімації “Студія Руда Миша” ТОКЦНТТШУМ Радим Макогін та Аня Білорус на чолі з керівником Оленою Мудрою.
Діти задавали дружині Президента України найрізноманітніші запитання. На питання тернополянки Ані про улюблені дитячі слова пані Марина поділилась спогадом зворушливої історії про перший сніг та ангелів, яку колись розказав син Михайло. Діти дізнались, що Марина Порошенко вірить в дива та Діда Мороза, готує на Різдво кутю, вареники та узвар, вміє плести шарфики та светри, коли була школяркою дуже подобалась хлопцям, що косметикою більше користується зараз, а не в юності, що бути мамою чотирьох дітей – це велика радість та відповідальність.
“Зустріч з Мариною Порошенко” було оприлюднено. Його може подивитися кожен бажаючий на сайті “Веселка TV. Детская студия телеведущих” та на You Tube.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *