На Тернопільщині організували унікальний вертеп

Незвичний патріотичний вертеп завітав до Тернопільської ОДА. Організував його місцевий осередок Молодіжного націоналістичного конгресу.
Серед його персонажів – Сталін, Путін і учасники УПА, а саме дійство символізує відродження України. «Вертеп є символічним, тож замість звичних персонажів – історичні постаті. Замість Ірода – Сталін, царі – повстанці, а втіленням чорта є НКВС», – зазначають організатори.
Основна ідея дійства – відтворити історію боротьби нашого народу за вільну Україну. На кожному історичному етапі: козацтво, УПА, АТО – український народ бореться з московським злом в особі імператриці Катерини ІІ, Сталіна та Путіна. З Божою допомогою наші захисники перемагають цю нечисть. Таким чином, націоналістичний вертеп не тільки допомагає людям відсвяткувати Різдво, але й у веселій формі прививає українцям дух патріотизму та шану до наших героїв, кажуть організатори.
Молодь у незвичайних костюмах заходить у транспорт, а також виступає на Театральному майдані. До речі, патріотичний вертеп можна запросити і у домівки не тільки в Тернополі, але й по області. Щоб не втратити можливість побачити цей оригінальний вертеп, можна замовити його, подзвонивши за номером 0962438709 або 0968051324.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *