Водії маршруток пікетували мерію: про що домовилися влада та перевізники?

З 15 січня у маршрутках Тернополя працюватиме система контролю оплати за проїзд, а усі автобуси отримають додаткові зчитувачі оплати проїзду.
Про це домовилися у міській раді керівництво міста, приватні перевізники та водії, які сьогодні оголосили страйк. Останні прийшли до міської ради з декількома скаргами. Зокрема, вони не розуміли, яким чином після впровадження автоматизованої системи оплати за проїзд (АСОП) отримуватимуть зарплату, а також, хто здійснюватиме контроль за пасажирами.
Тож тепер у маршрутках працюватимуть контролери, які перевірятимуть наявність проїзних квитків та документів на проїзд у пасажирів. Це має полегшити роботу водіям під час обілечування пасажирів. Окрім того, у маршрутках буде доставлено у тестовому режимі додаткові зчитувачі оплати проїзду, оскільки і пасажири, і водії скаржилися, що одного валідатора на транспортний засіб недостатньо.
По-новому також і виплачуватимуть зарплату водіям маршруток. Як повідомили у мерії, було домовлено, що перевізники повинні переходити на інший режим роботи, зокрема розраховувати зарплату водіям за год./км., що стимулюватиме їх відпрацьовувати весь графік.
Нагадаємо, що з 2 січня у Тернополі впроваджено автоматизовану систему обліку оплати проїзду у міському пасажирському транспорті, незалежно від форм власності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *