Перший Бізнес-інкубатор запрацює на Тернопільщині

На базі Тернопільського міськрайонного центру зайнятості буде створено перший Бізнес-інкубатор в Тернопільській області.

Реалізація цього проекту дозволить безкоштовно навчитись підприємництву, отримати бізнес-наставництво за допомогою органів влади, наукових, банківських установ, бізнес-об’єднань, успішних підприємців області, досвідчених менторів та експертів з бізнес-середовища.

Стати учасником Бізнес-інкубатора можна, пройшовши конкурсний відбір на участь у ньому. За результатами конкурсного відбору буде визначено 10 переможців, які впродовж року отримають статус резидента Бізнес-інкубатора. В рамках відбору також визначать 20 осіб, які впродовж двох років стануть зовнішніми користувачами даного інкубатора.

Для того щоб стати учасником інкубатора достатньо подати заявку на участь та необхідний пакет документів. Прийом документів триватиме до 20 листопада 2017 року!

Пакет документів подається у паперовому вигляді в Тернопільський регіональний центр підтримки підприємництва за адресою:
м. Тернопіль, вул. Грушевського 8, каб.833.
тел .: (0352) 52 31 72
моб.: (098) 648 60 86
e-mail:ternopil.vrp@gmail.com.
Перелік необхідних документів:
– конкурсна заявка
– опис проектної ідеї/бізнес-плану за формою
– копія Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (у разі зареєстрованого СПД)
– письмова згода на обробку персональних даних.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *