На Тернопільщині залучатимуть літніх людей до соціально-економічного життя

Можливість співпраці обговорив директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський з представниками Міжнародної Асоціації університетів «третього віку» (IAUTA) та заступником директора центру підготовки магістрів державної служби, доктором наук державного управління Тернопільського національного економічного університету Віталієм Толуб’яком.

Асоціація працює над розробкою та популяризацією концепцій та навчальних програм для центрів освіти «третього віку» з метою освіти літніх людей та залучення їх у соціально-економічному житті суспільства; створення доброзичливого соціально-економічного середовища для людей літнього віку в міській та сільській місцевостях; сприяння їх активному довголіттю.

 

Під час зустрічі обговорили перспективи співпраці щодо розвитку вже існуючих у територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг) освітніх можливостей у літніх людей. Водночас, вони наголосили на важливості сприяння розвитку ринку праці для людей «третього віку», проведення навчання та підвищення кваліфікації людей передпенсійного та пенсійного віку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *