Які депутати Врховної Ради не визнали Росію агресором?

Прийняття закону N7163 у першому читанні виявило спражню потвору у Верховній Раді – групу депутатів, які відмовилися голосувати за визнання Росії агресором, а ОРДЛО – окупованими територіями.

Проти або не голосували майже у повному складі депутати від фракцій Опозиційний блок, Батьківщина, Самопоміч та кілька депутатів Свободи. Вперше у Верховній Раді України на захист Москви стали пліч-о-пліч формальні політичні опоненти нагадавши сумновідому «ширку» до якої тепер пасує прикметник «московська».

І якщо депутати від Свободи (на мій погляд) в цій компанії виглядають тими, хто приблукав до них випадково, то поведінка та виступи інших учасників не залишали сумніву – вони робили все, щоб провалити невигідний Росії закон.

Щеб пак, адже фіксація на законодавчому рівні Росії як країни агресора ламає вщент всі конструкції російської пропаганди, яка базується на парадигмі «настамнет». Не пройшло і півдня від прийняття закону, як Дмитрий Песков уже заявив, що на думку Росії закон суперечить Мінським домовленостям

А почуття тих, хто не хотів його прийняття у Верховній Раді найбільш яскраво продемонструвала перший номер списку партії Тимошенко на виборах 2014 року – Надія Савченко. В момент, коли Олександр Турчинов закликав депутатів не підігрувати Росії, вона просто кинулася на його мікрофон.

ТИМ ЧАСОМ ДЛЯ УКРАЇНИ – ЦЕ НЕ ПРОСТО ЗАКОН – ЦЕ ІНДИКАТОР, ЛАКМУСОВИЙ ПАПІР, АНАЛОГ ПИТАННЯ «ХТО ПОЧАВ ВІЙНУ» – ТЕ, ЩО ВИЗНАЧАЄ У ВИРІШАЛЬНИЙ МОМЕНТ СПРАВЖНІ, А НЕ ЗАДЕКЛАРОВАНІ, ПОГЛЯДИ ПОЛІТИКІВ.

І можна потім друкувати мільйони плакатів у вишиванці. Можна ходити у камуфляжі в мирній Верховній Раді, де не треба маскуватись, можна навіть одягнути згори ще й бронежилет – якщо ти не голосував або не голосувала за визнання Росії агресором, тобі нема й віри.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *