Мер-“свободівець” розв’язав війну з партією УКРОП

Зокрема, як розповів політик у соцмережі, міський голова від партії «Свобода» Сергій надал злякався його антикорупційного розслідування і намагався у телефонному режимі зірвати зустріч народного обранця з тернополянами. На допомогу Купрій викликав слідчо-оперативну групу і написав заяву про кримінальне правопорушення, передбачене ст.351 КК – перешкоджання законним вимогам депутата.

Віталій Купрій мав зустрітися у школі №26  із виборцями, проте у приміщення навчального закладу його не пускали. Чому – він пояснює сам.

«Для реалізації своїх прав я ще позавчора направив лист пану Надалу і директору школи номер 26 Ніроді Г.М., який вони отримали в той же день, що підтверджується штампом. Одразу від них заперечень не було. Але після того як на під’їздах будинків що є поруч зі школою розвісили мої запрошення, нас вирішили в школу не пускати. І зрозуміло чому. Як виявилось, міський голова Надал замішаний у масштабній корупційній оборудці з котельними міста, незаконно зупинив гаряче водопостачання, порушив Конституцію і вчинив дискримінацію дітей. Саме про це і розповіли мені мешканці міста, але вже на сходах біля входу у школу. З цього приводу готую відповідні заяви.Проте на теперішній час санкції статті 351 передбачають від штрафу до обмеження волі до трьох років. А це вже НеСвобода!», – пише нардеп.

Черговий приклад того, що наша опозиція здатна тільки на створення конфліктів та мітингів, але не на управління державою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *