В Тернополі з 1 жовтня зросте проїзд у громадському транспорті

Вже через три тижні тернополянам доведеться більше платити за проїзд у тролейбусах та маршрутках.

Так, з 1 жовтня проїзд у громадському транспорті зросте на 1 гривню: до 4 гривень у тролейбусах та до 5 гривень у автобусах. Проте платити більше доведеться не всім. За старим тарифом оплачуватимуть проїзд ті, хто мають проїзні квитки, та власники «Соціальних карток тернополянина». Її з 1 жовтня міська рада запроваджує у дію, так само як і новий диференційований тариф для громадського транспорту.

Проте це – ще не всі неприємні сюрпризи від мерії. Вже з 1 січня тернополян чекатиме нове подорожання проїзду: до 5 гривень у тролейбусах та 6 гривень у маршрутках. І лише для власників соціальних карток вартість проїзду залишиться стара.

Пластикова соціальна карта також забезпечуватиме безкоштовний проїзд пільговикам, а школярам та студентам квиток вартуватиме на 50% дешевше. Проте, якщо хтось забуде картку вдома, то платити доведеться повну суму.  Ті пільгові категорії громадян, які не встигнуть оформити до жовтня картку, ще до Нового року зможуть їздити у громадському транспорті міста за посвідченням.

У мерії кажуть, що  соціальна карта дозволить розраховуватись без готівки, а від цього буде простіше підраховувати кількість пасажирів у транспорті.

Додамо, що оформити соціальні картки можна у Центрі надання адміністративних послуг, управлінні соціальної політики, ЖЕКах та ОСББ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *