Галич

Ресторан Галич у Тернополі – це заклад з самобутнім національним українським колоритом , унікальним галицьким духом. Для вас – 2 зали: 1 – на 70 місць , 2 – на 50 посадочних місць. Грає жива музика. Ресторан працює з 12:00 до 23:00. Тут ви зможете покуштувати страви української та європейської кухні , приготовані з любов’ю шеф кухарем закладу .
Ви можете скуштувати : Страва від шефа (телятина , гарнір , соус з грибів ) , печеня ( свинина , картопля по- домашньому) , ” Козацька вечеря” (свинина , карт.пюре , с-т з капусти ) , панський тертюх , кнедлики з вишнею та ін
Клієнтів у цьому ресторані обслуговують привітні офіціанти , одягнені в національні костюми. Тут ви можете відсвяткувати банкети , весілля, ювілеї , дні народження , випускні вечори , та інші урочисті події . У теплу пору року працює літній майданчик , також оформлена в самобутньому народному стилі .
До ваших послуг – великий вибір страв у меню , зручна містка парковка , індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ресторан Галич знаходиться на зручній транспортній розв’язці – на шляху проходження автомобілів через Тернопіль до Києва , або ж у Львів чи на Буковель.
Контакти: Ресторан розташований: м. Тернопіль , вул. Лесі Українки , 18 .

Тел. ( 0352 ) 24-37-65 , 43-43-93

http://www.galuch.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *